top of page

Grupiniai užsiėmimai

39€/ mėn.

Grupinių užsiėmimų registracija ir apmokėjimai vykdomi per automatizuotą "Kartu tikrai galime mokyklos" elektroninę sistemą, kurioje vėliau taip pat galėsite matyti dalyvių lankomumą bei visą pamokų turinį. Plačiau susipažinus su organizuojamomis grupėmis kviečiame užsisakyti jas čia:

Papildomi užsiėmimai 1-4 kl. moksleiviams

1-4 klasių mokiniams siūlome papildomus lietuvių kalbos, anglų kalbos ir matematikos užsiėmimus,kuriuose didelis dėmėsys skiriamas papildomoms žinioms bei mokiniui tinkančio mokymosi metodo atradimui. Mokytojų tikslas ne tik išmokyti vaikus, bet ir, jog praleistas laikas būtų turiningas. Tikimės, jog po mūsų užsiėmimų dalyviai bus tik dar labiau motyvuoti mokytis. Platų kiekvienos organizuojamos grupės aprašymą galėsite pamatyti elektroninėje sistemoje.

Pagalba pasiruošti VBE 11–12 kl. mokiniams

Pasiruošimas brandos egzaminams mokiniui gali būti streso ir nežinomybės laikotarpis – mūsų korepetitoriai, iš VBE gavę aukščiausius įvertinimus, pasidalins savo mokymosi strategijomis, leidusiomis pasiekti geriausių akademinių rezultatų, bei pabrėš esminę informaciją ruošiantis egzaminui.

Korepetitorių paslaugos 
5-10 kl. mokiniams

Viduriniojo ugdymo moksleiviams mūsų korepetitoriai padeda gilintis į konkrečių mokomųjų dalykų temas, į žinių įsisavinimo procesą įtraukdami įtraukias priemones bei praktinius pavyzdžius. Visos pamokos yra sudedamos į elektroninę sistemą, todėl visa medžiaga dalyviams bus pasiekiama bet kada ir bet kuriuo metu. Konkrečias grupes rasite prisijugę

222.jpg
bottom of page