Komanda

Lauryna Vilutytė

Lauryna ­– korepetitorių komandos vadovė. Mes siekiame sukurti paslaugą, kuri leistų vaikams dalyvauti kokybiškuose užsiėmimuose pigiau, nei bet kur kitur, ir užtikrinti, jog juos mokys motyvuota ir rūpestinga komanda.

Greta Žemgulytė

Greta VBE gavo net du aukščiausius įvertinimus – 100 iš matematikos ir 100 iš anglų kalbos. Buvo viena pirmųjų programos „Noriu mokyti(s) savanorių 2018 m. Nuo pradinių klasių programuoja – mato kuo ankstyvesnio IT mokymo naudą, mano, jog išmokti programuoti gali visi. Metus dirba IT įmonėje. Laisvalaikiu mėgsta stalo ir kompiuterinius žaidimus, savo mintis reikšti poezija.

Agnė Žilinskaitė

Muzikantė, matematikė ir pradedančioji rašytoja – Agnė mano, jog mokant moksleivius svarbu išbandyti kuo daugiau skirtingų metodų, kad kiekvienas atrastų savo stipriąsias savybes ir sau tinkantį būdą mokytis efektyviausiai. Aktyviai dalyvaujanti poezijos skaitymo vakaruose, ateityje ji svajoja išleisti savo knygą.

Goda Gabrielė Gikaitė

Goda 2019 m. sėkmingai baigė Vilniaus licėjų iš valstybinių egzaminų surinkdama: matematikos - 100, anglų k. - 100, lietuvių k. - 98. Šiuo metu studijuoja Lankasterio universitete, JK. Vaikus moko nuo 2018 m., dirba įvairiose stovyklose. Godai svarbu auginti mokinių pasitikėjimą savimi ir padėti jiems atrasti sau tinkamiausią ateities kelią.

Saulius Paukštė

Chemikas, programuotojas, lotynų kalbos tyrėjas, Saulius aktyviai dalyvauja olimpiadose ir konkursuose. Nuo 2018 m. moko vaikus programoje „Noriu mokytis“ bei savanoriauja „Kartu tikrai galime“ vasaros vaikų stovyklose. Mėgsta dėlioti Rubiko kubą, groti gitara ir spręsti galvosūkius ir problemas.

Gustė Vyšniauskytė

Jėzuitų gimnazijos abiturientė, prancūzų kalbos ir lietuvių kalbos mokytoja. 2019 m. praleido mainuose Prancūzijoje, kur surinko daug naudingos patirties, kuria dabar nori pasidalinti su savo mokiniais. Laisvalaikiu daug skaito, savanoriauja, yra skautų vadovė.

Povilas Mikeliūnas

Vilniaus licėjaus Tarptautinio bakalaureato mokinys Povilas, vaikus moko nuo 2018 metų. Muzikalus – groja fleta, pianinu ir bosine gitara, dalyvauja konkursuose. Domisi fizika, chemija, anglų kalba ir matematika, laisvalaikiu žaidžia futbolą ir tinklinį.

Urtė Buterlevičiūtė

„Kartu tikrai galime“ stovyklų vadovė, „Noriu mokyti(s)“ savanorė, sekmadieniais nemokamai padedanti vaikams mokytis, Urtė svarbiausia savo savybe įvardija kantrybę, kuri leidžia atsiskleisti kiekvienam jos mokiniui.

Akvilė Paskačimaitė

Programos „Noriu mokyti(s)“ savanorė ir stovyklų vadovė Akvilė mokosi Vilniaus licėjaus Tarptautinio bakalaureato programoje, o „Kartu tikrai galime mokykloje“ moko matematikos, fizikos, anglų kalbos. Aktyvi visuomenininkė, renginių savanorė, tautinių šokių ilgametė šokėja. Nuo vaikystės domisi fotografija.

Rapolas Gediminas

2020 m. baigė Jėzuitų gimnaziją, iš Valstybinių egzaminų gavo: anglų k. 100, vokiečių k. 100 (DSD2 C1), matematika 92.  Laisvalaikiu sportuoja, žaidžia ledo ritulį, futbolą. Studijuoja aviacijos mechanikos inžineriją.

Žygimantas Girdauskas

Vilniaus licėjaus mokinys Žygimantas vaikus moko nuo 2018 m. ir kaip svarbiausią savybę išskiria savo žingeidumą – yra įsitikinęs, jog kiekvienas dalykas pasaulyje yra kažkuo įdomus, jei tik pažiūrėsi į jį tinkamai, ir tai tikisi perduoti savo mokiniams. Matematikas, domisi biologija, istorija, įvairių laikotarpių muzika, savanoryste.

Rasa Škiudaitė

Sėkmingai 2020 baigusi Vilniaus Mykolo Biržiškos gimnaziją Rasa surinko 100 balų iš matematikos ir anglų k. egzaminų. Studijuoja finansų ir draudimo matematiką Vilniaus universitete. Laisvalaikiu mėgsta dalyvauti protmušiuose, groti gitara, žaisti tinklinį.

Kamilė Zinkevičiūtė

Vilniaus licėjaus mokinė, Kamilė vaikus moko nuo 2018 metų, vadovauja stovykloms. Labiausiai domisi lietuvių, anglų kalbomis, visada ieško būdų, kaip jas įdomiai perteikti savo mokiniams. Kamilė mano, jog daugiakalbystės svarba pasaulyje nuolat auga, tad stengiasi vaikams padėti mokytis reikšti savo mintis gimtąja ir užsienio kalbomis.

Gertrūda Briedytė

Vilniaus licėjaus alumnė, iš Valstybinių egzaminų surinkusi: lietuvių k. 94, anglų k. 98. Muzikos mylėtoja, dainininkė, konsertuoja įvairiuose festivaliuose. Studijuoja Šefildo universitete, JK. Gertrūdai svarbiausia, jog jos mokiniams mokytis būtų ir naudinga, ir smagu.

KARTU TIKRAI GALIME MOKYKLA

El. paštas: info@ktgmokykla.lt

Tel. nr.: +370 603 85980

Veiklos adresas: Žemynos g. 14, Vilnius (Vilniaus Žemynos progimnazija)