Paslaugos

Indvidualūs užsiėmimai nuotoliniu būdu

(Lietuvių k., anglų k., matematika, fizika, chemija)

100€/ 8 pam.

Atsižvelgiant į vis kylantį poreikį mokyti nuotoliniu būdu greta gyvo indvidualaus užsiėmimo siūlome ir galimybę mokytis su mokytoju nepaliekant savo namų komforto. Nuotoliniu būdu mokytis galima indvidualiai arba poroje su draugu.

IT užsiėmimai nuotoliniu būdu

20€/ mėn.

4 užsiėmimai / mėn.  po 1h

Vis augant IT žinių poreikiui nemažai vaikų sunkiai atranda susidomėjimą šiuo dalyku. Kviečiame prisijungti prie mūsų mokymų ir investuoti į savo ateitį, įdomiai mokantis programavimo ir susidedant puikius pagrindus ateityje plėtoti žinias ir įgudžius IT srityje.

Indvidualūs užsiėmimai

120€/ 8 pam.

Šie užsiėmimai leidžia mokiniui įsigilinti į reikiamus klausimus bei gauti asmenines rekomendacijas mokymuisi savo tempu ir pagal savo poreikius.​ Užsiėmimai vyksta individualiai arba dviese su savo draugu.

Karantino metu nevykdome

Grupiniai užsiėmimai

39€/ mėn.

Sudarome grupes kiekvieno mokomojo dalyko žinių stiprinimui. Dalyviai mokosi grupėse iš 8 mokinių – taip ne tik užtikriname prieinamą užsiėmimų kainą, bet ir suteikiame galimybę mokiniui gauti daugiau dėmesio, pagalbos.