Paslaugos

IMG_5388.jpeg

Indvidualūs užsiėmimai nuotoliniu būdu

(Lietuvių k., anglų k., matematika, fizika, chemija)

136€/ 8 pam.

Siūlome galimybę mokytis su mokytoju nepaliekant savo namų komforto. Nuotoliniu būdu mokytis galima indvidualiai. Nuotolinių užsiėmimų metu pamokos yra visiškai priderinamos prie individualių kiekvieno mokinio poreikių

Poriniai užsiėmimai nuotoliniu būdu
(Lietuvių k., anglų k., matematika, fizika, chemija)

96€/ 8 pam.

Mokytis su pažįstamu ne tik lengviau, bet ir efektyviau. Suteikiame galimybę  mokytis su klasės draugu, giminaičiu ar artimuoju. Mokymasis kartu pažadina sveiką, draugišką konkurenciją.

Indvidualūs užsiėmimai
(Šiuo metu vykdome užsiėmimus tik nuotoliniu būdu)

180€/ 8 pam.

Šie užsiėmimai leidžia mokiniui įsigilinti į reikiamus klausimus bei gauti asmenines rekomendacijas mokymuisi savo tempu ir pagal savo poreikius.​ Užsiėmimai vyksta individualiai arba dviese su savo draugu.

Grupiniai užsiėmimai nuotoliniu būdu

80€/ 8 pam.

Grupiniai užsiėmimai skirti moksleiviams mėgstantiems komandinį darbą. Moksliškai įrodyta, jog mokantis grupėmis žmogus sąžiningiau atlieka darbus, kai mato, kad kiti kruopščiai dirba. Taip pat dažniau dalinasi žiniomis ir geromis patirtimis.

Focusing at Work

IT užsiėmimai nuotoliniu būdu

32€/ mėn.

4 užsiėmimai / mėn.  po 1h

Vis augant IT žinių poreikiui nemažai vaikų sunkiai atranda susidomėjimą šiuo dalyku. Kviečiame prisijungti prie mūsų mokymų ir investuoti į savo ateitį, įdomiai mokantis programavimo ir susidedant puikius pagrindus ateityje plėtoti žinias ir įgudžius IT srityje.