Indvidualūs užsiėmimai
(Šiuo metu vykdome užsiėmimus tik nuotoliniu būdu)

120€/ 8 pam.

Šie užsiėmimai leidžia mokiniui įsigilinti į reikiamus klausimus bei gauti asmenines rekomendacijas mokymuisi savo tempu ir pagal savo poreikius.​ Užsiėmimai vyksta individualiai arba dviese su savo draugu.

Paslaugos

Indvidualūs užsiėmimai nuotoliniu būdu

(Lietuvių k., anglų k., matematika, fizika, chemija)

100€/ 8 pam.

Siūlome galimybę mokytis su mokytoju nepaliekant savo namų komforto. Nuotoliniu būdu mokytis galima indvidualiai arba poroje su draugu. Nuotolinių užsiėmimų metu pamokos yra visiškai priderinamos prie individualių kiekvieno mokinio poreikių

IT užsiėmimai nuotoliniu būdu

20€/ mėn.

4 užsiėmimai / mėn.  po 1h

Vis augant IT žinių poreikiui nemažai vaikų sunkiai atranda susidomėjimą šiuo dalyku. Kviečiame prisijungti prie mūsų mokymų ir investuoti į savo ateitį, įdomiai mokantis programavimo ir susidedant puikius pagrindus ateityje plėtoti žinias ir įgudžius IT srityje.